Narovnání vlasů brazilským keratinem Plzeň

Máte problémové nepoddajné vlasy? Jednotlivé prameny se Vám vlní a vytváří na hlavě rozvrkočené hnízdo? Jsou Vaše vlasy navíc vysušené a jejich konečky roztřepené? Nezoufejte, máme pro Vás řešení v podobě brazilského keratinu.

Jak dlouhodobě narovnat vlasy?

Vždy jste toužily pro krásných lesklých vlasech, které byste nemusely každé ráno pracně upravovat tužidlem a lakem? Bohužel jsou Vaše vlasy poničené a roztřepené? Vlasy se nejvíce ničí vlivem chemických přípravků, jako jsou barvy a melíry. Příliš jim neprospěje ani sluneční záření a zimní mrazíky. Také dovolená u moře je pro Vaše vlasy vyčerpávající, protože je poškozuje působení slané vody. Taktéž koupání ve vodě chlorované není pro vlasy zdravé. Kromě vlivů z vnějšku však můžeme strukturu vlasů i geneticky zdědit. S** poškozenými a nevzhlednými vlasy** se však nemusíme jen útrpně smířit. Stejně tak, pokud máme vlasy kudrnaté nebo krepaté, nemusíme být zklamané při pohledu na kamarádku s rovnou lesklou kšticí. Regenerace i dlouhotrvající rovnosti vlasů docílíme jedinečnou moderní metodou, která přišla oficiálně na svět v roce 2006 v Brazílii. Už samotná země Vám nejspíše napověděla, že se jedná o metodu narovnání vlasů pomocí brazilského keratinu.

Brazilský keratin Plzeň

Narovnání vlasů pomocí brazilského keratinu je tím nejlepším způsobem jak dát svým vlasům lesk, tvar a zároveň je regenerovat. Brazilský keratin je přírodní látka bez jakýchkoliv chemických složek. Keratin je běžně obsažen v našich nehtech, kůži a je hlavní složkou vlasu. Při aplikaci se keratin dostává do dutiny vlasu, kde funguje ozdravně a vlas narovnává. Vlasy s roztřepenými konečky, vlasy poničené, polámané, vlnité, krepaté, kudrnaté, vysušené... všechny typy těchto vlasů mohou být díky aplikaci brazilského keratinu silné, zdravé a upravené. Hodiny strávené se hřebem a tvarující přípravky se stanou tabu a vy se na sebe budete moci v zrcadle zase začít usmívat. Ačkoliv spousta žen dbá především na vzhled obličeje, kupuje si drahý make-up, řasenky, oční stíny, nechává si prodlužovat vlasy, nebo zvolí permanentní make-up, na vlasy jaksi zapomíná. Přitom právě vlasy jsou jedním z nejvýraznějších bodů. S krásnými vlasy není ani potřeba se příliš krášlit na obličeji. Vlasy nás rozjasní, ozvláštní a zvýrazní.

Jakými způsoby lze narovnat vlasy?

Možností narovnání neposedných vlasů je více, ale ne vždy jsou šetrné a vydrží. Nejčastější způsob rovnání vlasů, který znají snad všechny ženy, je žehlička na vlasy. Žehlička se však používá spíše příležitostně, když vyrážíme ven a chceme mít vlasy upravené. Její účinky jsou krátkodobé. Některým ženám vydrží vyžehlené vlasy dva dny, jiné už po pár hodinách pozorují, že se jim vlasy začínají opětovně vlnit a krepatět. Každopádně zde platí zásada, že namočení vlasů ruší jakékoliv předchozí žehlení. Další možností je narovnání vlasů chemickým způsobem. Chemické narovnání je účinné, vlasy vydrží po delší dobu rovné bez nežádoucího vlnění. Velkou nevýhodou je však to, že chemie vlasy ničí. Chemické narovnání může po čase způsobit vypadávání vlasů a jejich celkové poniční. Díky tomu, že metoda narovnávání brazilským keratinem je čistě přírodní, budou vlasy nejen efektivně narovnány, ale zároveň se nemusíte bát jejich poničení, ba naopak. Brazilský keratin vlasy zároveň ošetřuje a po více aplikacích keratinu můžete pozorovat jejich viditelné uzdravování, pokud byly před aplikací výrazně poškozeny.

Jak se brazilský keratin aplikuje na vlasy?

Aplikace brazilského keratinu není nijak složitá. Zkušená kadeřnice Vám keratin aplikuje v rozmezí jedné až čtyř hodin v závislosti na délce a hustotě Vašich vlasů. Čím jsou vlasy delší, tím déle přirozeně aplikace trvá. Keratin se musí rozprostřít do všech pramínků. Před samotnou aplikací je nutné vlasy umýt ošetřujícím šamponem a poté je jemně vysušit. Plánujete-li také barvení vlasů, je dobré zajít na barvení buď tři týdny před aplikací keratinu, nebo barvení i keratin spojit nechat kadeřnici udělat naráz. Pokud si chcete nechat i vlasy prodloužit, nedělejte to až po aplikaci keratinu. Keratin je totiž vhodný i na prodloužené vlasy, takže se nemusíte bát, že by byly prodloužené prameny poškozeny. Samotná aplikace probíhá tak, že se keratin nanáší na vlasy spolu s jejich pravidelným navlhčováním vodou. Jakmile je keratin nanesen, zažehluje se profesionální žehličkou na vlasy. Vlasy by se měly vyžehlit alespoň desetkrát, ať se keratin dobře absorbuje do vlasů. Po keratinové kúře by se vlasy neměly tři dny vůbec namáčet.

Jak dlouho brazilský keratin na vlasech vydrží?

Brazilský keratin se z vlasů postupně vymývá. Celkově však vydrží až čtyři měsíce. Poté je třeba si jej znovu nechat aplikovat. Brazilský keratin kromě rovnání vlasů vlasy také ošetřuje, takže čím víckrát aplikaci absolvujete, tím více se budou Vaše vlasy uzdravovat. Na brazilský keratin můžete chodit i jednou za měsíc.

Kdy bude výsledek brazilského keratinu viditelný?

Účinek brazilského keratinu na Vašich vlasech je viditelný okamžitě po aplikaci. To znamená, že vejdete-li do kadeřnického salonu jako kudrnatá, vyjdete z něj s krásně dlouhými vlasy, které takto vydrží až několik měsíců. Vaše okolí bude příjemně překvapeno a uvidíte, že nejeden muž se za Vámi na ulici se zájmem otočí. Užívejte si obdivných pohledů naplno. Díky brazilskému keratinu už nebudete muset zápasit s hřebenem při snaze rozčesat své husté kudrliny. A nůžkám také dejte sbohem, protože stříhání nebude vůbec třeba. Aplikaci brazilského keratinu nabízí profesionální kadeřnické salony, kde Vám také doporučí vhodnou vlasovou kosmetiku na vlasy ošetřené právě brazilským keratinem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20477 (magazinplzen.cz#1)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat