Zvětšení a zmenšení prsou Plzeň

Považujete velikost svého poprsí za Váš nedostatek? Pod oblečením jde sice všelicos schovat, ale jakmile máte jít do plavek nebo se příteli předvést ve spodním prádle cítíte se nesvá? Trápí Vás příliš malé, nebo naopak příliš velké poprsí?

Trápí Vás velikost Vašeho poprsí?

Obojí lze dnes už celkem bez problémů vyřešit, i když častěji ženy trápí první případ, tedy příliš malé poprsí. Přestože dnes máme oproti dobám minulým tu výhodu, že velikost můžeme korigovat push-up podprsenkami nebo zpevňovacími podprsenkami, dříve či později ale narazíme na situaci, kdy nám podprsenka příliš nepomůže. Na koupališti v plavkách se nám naše nedostatky moc zakrýt nepovede. Oba případy, malá i velká prsa, mohou být problém. Mnoho žen se také z důvodu, že se jim nelíbí jejich prsa, bojí před přítelem ukázat nahé. Zejména, pokud se jedná o nového přítele, se kterým ještě nedošlo na intimnější sblížení. Některé ženy trpí v důsledku vzhledu svého poprsí depresemi a tak nízkým sebevědomím, že jim to až znemožňuje navázání kontaktu s osobou opačného pohlaví. Když už se s někým seznámí, nenechají vztah dojít tak daleko, aby je muž viděl nahou. Na první pohled možná jejich okolí nemusí vidět, že tyto ženy něco trápí. Ony nad tím však dumají nepřetržitě, a ráno je jejich poprsí první věc, která je při oblékání napadá. Na sebevědomí jim nepřidají ani nejrůznější fotografie modelek a celebrit na internetu a v časopisech, přestože většina těchto fotografií je upravována v grafických programech na počítači. Plastická operace prsou dokáže doslova zázraky, a to nemluvíme jen o fyzické stránce, ale také o psychické. Bohužel, vzhled je pro nás důležitý a nejsme-li spokojeni, odráží se to na naší náladě a přístupu k ostatním lidem.

Jaké máme možnosti ohledně úpravy poprsí?

Zvětšení poprsí v Plzni

Zvětšení poprsí patří asi k nejčastěji poptávaným plastickým operacím. Málokterá žena je se svým poprsím plně spokojená. Každá k tomu má jiné důvody. Nejčastějším je právě velikost. Prsa mohou být nedostatečně vyvinutá a hrudník tak působí ploše. Nebo má žena prsa velikosti jedna či dva, ale touží alespoň po velikosti tři, ať už pro svůj pocit nebo kvůli jejímu partnerovi, který preferuje právě větší poprsí. Změnu velikosti poprsí by však ženy měly chtít hlavně kvůli sobě, nikoliv pro to, že je do této operace nutí někdo druhý. Před operací poprsí Vás bude čekat konzultace s plastickým chirurgem. Společně proberete, o jakou velikost byste chtěla prsa zvětšit, zároveň si promluvíte o průběhu operace, o implantátech apod. Nejedna ženy po operaci zhodnotí, že prsa mohla být ještě o trošku větší, proto si velikost opravdu dobře promyslete.

Jak probíhá zvětšování poprsí?

Zvětšení poprsí je chirurgickým zákrokem, při kterém je žena pod celkovou anestezií. Řez je prováděn pod prsem tak, aby byl co nejméně viditelný. Prsní implantáty se vkládají buď pod sval, nebo pod prsní žlázu. Celá operace trvá okolo dvou hodin. Po operaci je žena jeden až dva dny v nemocnici a poté je propuštěna domů. Doma by měla dodržovat klidový režim bez větší námahy, a to přibližně dva týdny. Stehy se vyndávají zhruba po deseti dnech od provedení operace. Po operaci by měla žena nosit jeden až dva měsíce speciální stahovací podprsenku. Co se týče bolestivosti, úplně bez ní se celá procedura neobejde. Ne nadarmo se říká, že krása bolí. Nicméně se nejedná o palčivou bolest, která by nešla vydržet. Po operaci navíc dostanete utišující léky.

Zmenšení poprsí v Plzni

Zmenšování poprsí nepatří mezi natolik žádané zákroky jako jejich zvětšení, nicméně se s ním chirurgové také setkávají. Některé ženy mají od přírody natolik velká prsa, že jim jejich váha způsobuje zdravotní problémy se zády, které mohou vést až k silné migréně. Ženy s příliš velkými ňadry si často stěžují, že by raději byly „ploché“ než se trápit s tak objemným poprsím. S příliš velkými prsy je těžké sehnat optimální podprsenku a plavky, které by seděly. Navíc jsou prsa obtěžující při sportování, především při běhu. Po dětech tato objemná prsa z důvodu kojení mohou spadnout a o to jsou ženy ještě více utrápenější.

Jak probíhá zmenšování poprsí?

Při zmenšování poprsí se odstraňuje přebytečná prsní tkáň. Kůže na prsou se pak musí napnout, protože by přebývala. Operace trvá o něco déle než při zvětšování poprsí, protože se jedná o náročnější zákrok. Doba této operace je tedy zhruba tři hodiny. Stejně jako zmenšování i zvětšování probíhá v celkové anestezii. V nemocnici bude po zákroku cca jeden den a pak budete propuštěny domů, kde se ale nesmíte po dobu až dvou týdnů příliš namáhat. Stehy po operaci Vám budou vyndány po dvou týdnech.

Modelace poprsí Plzeň

Nemáte ani tak problém s velikostí poprsí jako spíše s jejich tvarem? Prsa jsou povislá po kojení? Ženy, které si nechtějí nechat svá prsa ani zvětšit a ani zmenšit, ale přesto jsou s nimi nespokojené, se mohou rozhodnout pouze pro modelaci prsou, kdy budou prsa krásně vytvarována a vy se tak budete opět cítit sebevědomě.

Úprava poprsí dodá sebevědomí

Ačkoli mnozí mohou plastickou operaci prsou odsuzovat, ženy jsou po jejím absolvování spokojené. Mohou si najednou dovolit halenky s velkými výstřihy, nemusí se stydět svlékat před partnerem, nemají komplexy. Ženy, které trápila příliš velká prsa, nemají problémy s bolestmi páteře a s vybíráním spodního prádla vrchních částí oděvů. Samozřejmě jako u každé plastické operace existují extrémy, kdy se setkáme s obřími ňadry vypadajícími jako dva nafouklé míče. Zapomeňme ale na extremistky, kterými jsou ve většině pornoherečky, a užívejme si možností, které nám plastická chirurgie nabízí. Kde zkrátka není příroda, tam si musíme pomoci samy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20476 (magazinplzen.cz#2)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat