Svatební koordinátor Plzeň

Svatební koordinátorka je poměrně nová pozice, nová služba, která je stále více vyhledávána. Zařídit svatbu do detailů tak, aby vše klaplo perfektně, není jednoduché, ale svatební koordinátorka udělá vše podstatné.

Svatba je velký den v životě každého jedince. A obzvlášť u snoubenců, kteří svatbu připravují. Chtějí ji mít dokonalou, skvělou, a po všech směrech precizní. Proto když chcete svoji svatbu mít opravdu naprosto skvělou, je důležité, aby se o její pohodlí postaraly ty správné orgány, v tomto směru znalci svateb, kterým nic neuteče a kteří se o hladký průběh svatby dobře postarají. Tím je na mysli svatební koordinátorka, která vše důležité rozvrhne a zařídí. Vy se pak na své svatbě budete starat jen a výhradně o svoje vlastní potěšení, o to, co je pro vás důležité a věnovat se jen a jen sobě.

Vše kolem svatby zařídí přece družičky

To je i není pravda. Přece jen jsou svatební družičky, mládenci, svědkové a všichni tito i další lidé současně také svatebními hosty a mnohdy může být jak pro nevěsty, ženichy, dost nepříjemné, pokud mají těmto svým nejbližším a kamarádům rozkazovat, aby na jejich svatbě něco dělali, starali se o jiné hosty a tak podobně. Stejně tak může být dost ponižující právě pro svatební hosty, pokud je nevěsta koriguje a úkoluje činnostmi, které jako hosti nemají mít na starosti. Má to dvě strany a ani jedna zrovna není ideální. Proto zamezíte nepříjemnostem, pokud tedy budete spolupracovat se svatební koordinátorkou, která zajistí vše a také se o daný průběh postará.

Co všechno bude dělat svatební koordinátorka

Jakmile se zasnoubíte a hodláte dodržet tradici, že do roka a do dne se svatba bude konat, pak byste také ihned měli mít jasno, zda budete využívat služeb svatební koordinátorky či nikoliv. Protože hned u prvních kroků by měla svatební koordinátorka být a vše s vámi společně zařídit. Není sice žádným faux pas, pokud objednáte svatební koordinátorku později, nicméně aby vše bylo snazší, je lepší se o práci podělit a pro sebe nechat jen to příjemné, co rádi děláte, čím se rádi zabýváte.

Začínáme chystat svatbu

Se svatební koordinátorkou proberete vše podstatné a nutné k tomu, abyste si ujasnili svá přání a sny, fantazie. Na což bude svatební koordinátorka reagovat případnými připomínkami ohledně toho, co se může stát, pokud se to a to zařídí a tak dále. Určitě je vhodné mít u sebe takovou rádkyni, protože mnoho skutečností si většina z nás při zařizování svatby neuvědomí a v případě nepřívětivého počasí, může být svatba spíše pro pláč. Takže zamezte všem těmto případným nepříjemnostem tím, že skutečně se poradíte s osobou, která se ve svatbách vyzná jako ryba ve vodě.

Co je potřeba mít pod kontrolou

První, co se musí udělat je sjednotit termín svatby s rezervováním hostiny, obřadní síně, nebo kostela, kde svatba bude a také předběžně sestavit seznam hostů. To je důležitý první krok. Co se týče seznamu svatebního hostů, pak je možno samozřejmě posléze doplnit, upravit, jde jen o to, zda se bude jednat o svatbu pro třicet, šedesát nebo třeba i dvě stě hostů. Jestliže jste rozhodnutí, že vaše svatba bude velká událost v životě rodiny, která je také velká, je potřeba mít také všechny hosty kam usadit, případně ubytovat. Proto ten předběžný seznam hostů a tudíž i podle toho výběr místa pro svatební hostinu.

V jakém duchu bude svatba

Dnes se již nedělají jen takové ty klasické „honosné“ svatby, kde jsou všichni hezky oblečení, ale často se udělá slavnostní obřad, kde jsou sice všichni hosté slavnostně nastrojení, ale poté se třeba i přesunou na hostinu, která se koná někde v zahradě, kde se opéká prase, griluje a tak dále, kde je možnost her a třeba i koupání v bazénu a tak podobně. Záleží na tom, jak si snoubenci svůj velký den představují a co chtějí sami zažít. A o to se samozřejmě musí, nebo by měla dobrá svatební koordinátorka postarat.

Svatební koordinátorka sestaví program svatby

Svatební koordinátorka vám musí porozumět ihned, jakmile se poprvé s vámi setká a udělat si o celém průběhu svatby jasnou představu. Také vás ihned upozorní na tak zvaná hluchá místa, tedy případy, kdy asi nebude nic – moc zábava, takže je potřeba něco vymyslet, o zábavu se postarat. Je také potřeba myslet na osazenstvo svatby – pokud tam budou i malé děti, je potřeba vymyslet zábavu i pro ně, pokud tam budou zejména mladí, spíše svobodní lidé, pak se o zábavu rádi postarají. Zkrátka záleží na všech okolnostech a to je právě úkol svatební koordinátorky, která vše za vás zařídí.

Cena za službu svatební koordinátorky

Služba svatební koordinátorky je samozřejmě placená služba. Jenže pokud vás pobolívá zub, tak zajdete k odborníkovi, tedy zubaři, který se o odstranění problému postaral. Stejné je to u svatební koordinátorky – pokud má být vaše svatba vaším velkým dnem, pak si jej musíte také dokonale užít. A to nejde, pokud se i v den svatby musíte pořád o něco starat, zodpovídat dotazy a dotřídit ještě mnoho dalších skutečností a potřeb pro dokonalý průběh vaší svatby. Takže pokud si chcete dopřát to pohodlí, které si také jistě zasloužíte, pak si svatební koordinátorku jistě objednejte.

Placená služba, ale šetření peněz

Sice za ni zaplatíte asi šest až dvanáct tisíc, podle rozsahu, ale zas na druhou stranu opravdu udělá mnoho důležité práce, včetně všeho zařizování a často vám u jiných služeb a zboží vyjedná nízkou cenu za svatbu. Protože svatební koordinátorky často spolupracují s jinými společnostmi, které potřebují pro svatby, pak u nich také na základě spolupráce získávají speciální ceny. Tím pádem ušetříte na těchto službách, můžete si tak dovolit zaplatit svatební koordinátorku a užít ten luxus, starat se v den svatby jen o sebe.

Kdo svatbu zařizuje, na něj se všichni obrací

Protože pokud svatbu zařizujete sami, pak se také na vás všichni obrací s dotazy a ty se v den svatby kupí. Jestliže to tak za vás zařídí někdo jiný, je jasné, že se také doručení služeb či zboží obrátí právě na něj a vy jako nevěsta nebo ženich máte čas a prostor pro chystání jen sami sebe. Takže se to jistě hodí. Svatební koordinátorka je profesionál, který ví, jak vše potřebné zařídit a co je nutné udělat. Předem eliminuje rizika, která mohou nastat a má o všem na svatbě přehled. Rozhodně je to služba dobře zvolená, která má velkou budoucnost. Za čas bude všední mít svoji svatební koordinátorku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20472 (magazinplzen.cz#36)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat