Svatba na klíč Plzeň

Zásnuby už proběhly a nyní přichází na řadu svatba? Nevíte s partnerem, kde při plánování svatby začít? Co je při chystání svatby třeba zařídit jako první a co naopak nepospíchá? Díky svatbě na klíč z Vás opadne veškerý stres a obavy.

Jak naplánovat svatbu?

V první řadě byste si měli říct, zda chcete svatbu spíše komornějšího rázu, nebo jste odjakživa oba dva snili o velké svatbě, kde bude celá Vaše rodina, přátelé, kolegové, známí. V případě, že jeden z páru si představuje svatbu spíše menší a druhý honosnou, zvolte zlatý střed. Společný život si pro Vás nachystá ještě spoustu situací, kdy budete muset zvolit kompromis a svatba je takový jejich předvoj. Jakmile si určíte velikost svatby a zhruba počet hostů, můžete začít plánovat místo hostiny, a to tak, aby se zde všichni bez problému vešli a aby bylo místo pro tanec. Samozřejmě je třeba ještě vyřídit formality, jako je žádost o manželství, rezervaci data oddání a oddávajícího. Chcete svatbu na radnici nebo v kostele? Nelíbí se Vám ani jedna možnost? V tom případě můžete mít svatbu venku pod svatebním obloukem, pod altánkem, na zámku a jiných místech. Jsme teprve v úvodu a už teď se děsíte toho, kolik věcí je potřeba zařídit? Řešením je svatba na klíč. Svatba na klíč, to je minimum starostí a více volného času pro Vás.

Svatba na klíč Plzeňsko

Co je to vlastně svatba na klíč? Svatební agentura nabízející svatbu na klíč Vám zajistí svatbu od A do Z. To znamená, od obřadu, přes hostinu a zábavu, až po závěrečný úklid. Svatba, to je spoustu větších i drobných věcí, které je třeba zařídit. Některé je nutné domluvit co nejdříve, jiné až v závěru. Svatební agent Vám se vším poradí, sepíše, jaké položky je nutné s Vámi prodiskutovat, a předloží několik možných variant řešení. První nejdůležitější věcí je výběr data a jeho rezervace, a to jak rezervace obřadního místa, tak místa, kde se bude konat hostina. S výběrem příliš neotálejte a dlouho se nerozmýšlejte, protože se může stát, že místo Vám někdo „vyfoukne“. U zimních svateb rezervace data a místa zase tak velký problém nebude. Jaro a léto jsou však svatební měsíce a ve Vašem okolí už mohou být sobotní termíny rozplánovány i na půl roku dopředu. Pokud už jste tedy zasnoubeni a víte, že svatba bude např. příští rok v létě, neváhejte a termín si rezervujte, i když je na dílčí přípravy ještě spousta času. Jakmile máte datum a máte místo, může se směle přejít do další fáze.

Půjčovna svatebních šatů Plzeň

Svatební den by pro každou ženu měl být tím nejkrásnějším a měla by se cítit jako ta jedinečná a nejúžasnější nevěsta na světě. Svěřte proto vše do rukou zkušených poradců ve svatebním salonu, ve kterém Vám poradí jak při výběru šatů, tak i ostatních doplňků.

Půjčovna svatebních šatů Vám nabízí nepřeberné množství všeho, co potřebujete pro svůj velký den a to tak kompletně, že není nutné navštívit, zlatnictví, tiskárnu, bižuterii ani prodejnu obuvi. Není to jen půjčovna šatů, ale dají Vám i kvalifikované poradenství. Je pro ně důležité, aby nevěsta, ženich i svatební hosté byli vyladěni do posledního detailu a bez stresů při shánění vhodných doplňků. S příjemným přístupem a odbornými zkušenostmi Vám poradí, jaké svatební šaty budou pro Vás nejvhodnější a Vy tak budete ve svůj den okouzlující a pro svého nastávajícího muže naprosto neodolatelná.

Půjčovna pánských obleků Plzeň

Pánské obleky podtrhují charakter muže a tím přispívají k celkové atmosféře události. Oblek pro ženicha by se měl vybírat spíše až po výběru svatebních šatů, protože je lepší přizpůsobit barvu obleku, košile, vesty i kravaty barvě svatebních šatů. Ve stavebním salonu vám rádi poradí, jaká barevná kombinace je nevhodnější. K oblekům si můžete zapůjčit také vesty s kravatami, samozřejmostí jsou také doplňky jako pánské boty, opasky, hůlky, cylindry, manžetové knoflíčky, společenské ponožky a rukavice.

Výběr snubních prstýnků Plzeň

Stanovte si u snubních prstýnků cenu, kterou jste ochotni za ně zaplatit. Ceny snubních prstýnků se totiž pohybují od tří tisíc až za hranici třiceti. Cena je odvozena od použitého kovu (žluté zlato, bílé zlato, mix žlutého a bílého, chirurgická ocel), od kamenů (zirkony, brilianty), tloušťky prstenu a počtu vyrytých písmen. Svatební agent Vám doporučí několik zlatnictví a dílen, se kterými má dobré zkušenosti. Prstýnky je třeba zajistit alespoň dva až tři měsíce předem, protože většinou trvá několik týdnů, než Vám prstýnky ve Vaší velikosti a s požadovaným rytím vyrobí.

Květinová výzdoba na svatbu Plzeň

Květiny jsou základem veškeré svatební výzdoby. Bez květin se neobejde žádná svatba, větší ani menší. V případě květin je třeba zajistit svatební kytici pro nevěstu, kytici pro matku nevěsty, matku ženicha, květinovou výzdobu na auto nevěsty, za klopu ženichova saka, květiny na svatební stůl, květiny k výzdobě obřadní síně, popř. květiny do vlasů, na svatební oblouk atd. Samozřejmě nezapomeňme na myrty.

Svatební limuzína Plzeň

Máte zájem o pohodlný a netradiční způsob dopravy v den Vaší svatby? I v tomto případě vám svatební salon nabízí pro tento slavnostní okamžik, pronájem luxusních limuzín. Vybrat si můžete jak z prodloužených tak klasických modelů. Doplňkem každého svatebního auta je jeho výzdoba. Dopřejte si klidné svatební přípravy bez starostí a o zbytečnosti, bez kterých není svatba svatbou. Nechte tedy výzdobu vozů na těch, kteří vozy dobře znají a ví co jim sluší.

Hudba na svatbu Plzeň

Častým kamenem úrazu při plánování svatby je hudba. Hudbu je nutné zajisti co nejdříve, a to jak v případě živé kapely, tak DJ. Kapely mohou mít svůj diář zaplněn i na několik měsíců dopředu. Rozmyslete si, zda chcete kapelu o více členech, s více hudebními nástroji, nebo zda vám stačí pouze zpěvák či zpěvačka s doprovodem na klávesy. Někdo upřednostňuje místo kapely DJ, který si připraví hudební mix a může zajistit také světelné disco efekty.

Výběr svatebního dortu Plzeň

Svatební dort si můžete buď nechat upéct v cukrářství, nebo oslovit šikovnou kamarádku či zkušenou babičku. Cukrářství nabízejí množství velikostí, příchutí, tvarů a také cen dortů v závislosti na použitých surovinách. Bude mít dort na Vaší svatbě pouze symbolickou úlohu, kdy jej společně nakrojíte? Nebo by měl dort nasytit všech šedesát hostů? Bude dort klasický třípatrový s postavičkami ženicha a nevěsty na špici? Nebo bude symbolizovat nějaký Váš společný koníček? Fantazii se meze nekladou. U svatebního dortu si opravdu můžete vymýšlet a vymýšlet. Vytvořit se dá snad cokoliv. Kromě dortu by neměly (pokud se chcete držet svatebních tradic) chybět ani svatební koláčky, které jsou jednak na svatebním stole a jednak se rozváží po rodině a přátelích ještě před svatbou. Symbolizují takové oficiální pozvání.

Aby vše ve svatební den klapalo

Svatební agent v Plzni zajistí, aby vše během svatebního dne klaplo tak, jak je to domluvené. To znamená od přípravy nevěsty, jejího česání a líčení, přes odjezd k obřadnímu místu, koordinace svatebčanů při obřadu, přesun na hostinu, fotografování, krájení dortu, vykonání svatebních zvyků, po příjezd kapely, koordinace kapely, rautu, ubytování hostů a závěrečného úklidu po svatbě. Díky svatbě na klíč prožijete svůj den naprosto bez starostí!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20470 (magazinplzen.cz#3)


Přidat komentář