Zámečnické práce Plzeň

Když se pokazí zámek u dveří nebo ho potřebujete vyměnit, voláte zámečníka. Šikovný řemeslník ale dokáže mnohem více – ozdobit interiér nebo exteriér stylovými kovovými prvky.

Schopný zámečník dokáže z kovu vyrobit mnohé zakázkové výrobky. Mnoho zámečníků ovládá také kovářské řemeslo a proto mohou vyrábět například také ozdobné kované zábradlí nebo mříže.

Zámečnické práce na zakázku

Zámečnické dílny nenabízejí jen úpravy a opravy dveří nebo zámky do dveří. Zkušení a schopní zámečníci Vám na zakázku mohou vyrobit prakticky cokoliv kovového – nejrůznější kryty na rozmanité stroje, kovové nebo rozvodové skříně, ocelové a jiné kovové konstrukce pro rozmanité účely a použití, potrubí, zemní vruty, závory, poklopy, opory či stožáry a nebo třeba reklamní poutače a mnoho jiného.

Zámečnické práce v domácnosti

Zámečnické práce využijete také v domácnosti. Pokud máte rádi kov a chcete jím ozdobit interiér svého domova, využijte možnost objednat si na míru celokovové schodiště, vchodové i interiérové dveře, regály a skříně do interiéru i do dílny či sklepa, stojany a držáky na nářadí nebo stojany na bicykly či jiné sportovní náčiní a nářadí aj.

Zámečnické práce na zahradě

Produkty zámečníka najdou své uplatnění také v exteriéru a na zahradě. Zámečník dokáže vyrobit ploty, plotová pole, vjezdovou bránu či vstupní branku, garážová vrata, zábradlí k balkónu či ochranné mříže na okna, různé přístřešky anebo část pergoly apod.

Zámečnické práce Plzeň – povrchová úprava materiálů

V nabídce zámečníků naleznete také povrchovou nebo jinou úpravu kovových konstrukcí a výrobků - frézování, ohýbání na lisu, nástřik nebo tryskání, galvanické a žárové zinkování aj.

Ozdobné kované prvky

Máte rádi, když jsou kovové prvky různě zdobené? Mnozí zámečníci ovládají také kovářské řemeslo a proto mohou nabídnout i ozdobné kované prvky. Nejčastěji se jedná o zdobené mříže nebo zábradlí, ovšem z kovu lze vyrobit i zdobené konstrukce nábytku nebo přístřešků.

Ozdobné mříže na okna nebo ke krbu

Okenní mříže slouží jako bezpečnostní prvek. Mít před oknem mříže asi není zrovna žádoucí, ale pokud žijete v místě, kde si to situace vyžaduje, anebo chcete mřížemi chránit svůj rekreační objekt, můžete namísto obyčejných, nevzhledných mříží použít ozdobné kované mříže. Okna díky ozdobným mřížím přestanou působit jako vězeňská a celkový dojem bude výrazně lepší, než při použití obyčejných mříží.

Ozdobná kovaná mřížka se výborně hodí také jako ochrana před krb, kde bude bránit vypadávání žhavých kousků dřeva. A ke krbu nezapomeňte také na kované nástroje a zásobník na polena.

Kované prvky interiéru – konstrukce schodišť, nábytku nebo doplňky

Jestli Vás kované ozdobné prvky opravdu nadchly, můžete si z nich nechat vyrobit i zábradlí ke schodišti nebo na balkon, případně celou konstrukci schodiště. Další možností je kovaný nábytek anebo doplňky jako svícny, police, stojany aj.

Kovářské výrobky působí výborně také v kombinaci s masivním dřevem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20469 (magazinplzen.cz#12)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat