Rekonstrukce koupelen a bytových jader Plzeň a okolí

Přemýšlíte o nové koupelně a záchodu? Rádi byste rekonstruovali bytové jádro? Pak se poohlédněte po firmě, která dělá rekonstrukce bytových jader na klíč. Rekonstrukce na klíč zajistí kvalitu a komplexní služby.

Rekonstrukce koupelny, ať již zděné nebo v bytovém jádře, je cestou k modernímu krásnému prostředí, které odpovídá vašim představám. Samotná rekonstrukce však musí proběhnout komplexně. Není to jen o výměně vany a obkladaček. Starší koupelny a bytová jádra mají téměř ve všech případech zastaralé instalační rozvody, které zcela postrádají ochranné prvky. Navíc problémem jsou tu zejména plísně a jejich spory. Ani ty nezastaví pouhá výměna obkladů. Rekonstrukcí je možné získat zajímavá dispoziční řešení, nebo jen citlivým výběrem zařízení více prostoru. Možností je mnoho. Nejlépe s rekonstrukcí koupelny i bytového jádra poradí specializovaní odborníci. Ti nejenže umí splnit přání svých klientů, ale upozorní je na důležité prvky a detaily, které laik nevidí, ale do budoucnosti jsou důležité.

Rekonstrukce koupelen a bytových jader Plzeň a okolí

Rekonstrukce koupelen a bytových jader Plzeň a okolí

Rekonstrukce koupelny a bytového jádra je rozhodnutí, které přinese užitek ne na rok, ale na velmi dlouhou dobu. Vyplatí se tedy důkladně promyslet celý záměr rekonstrukce. Stejně tak se vyplatí svěřit celou rekonstrukci stavební firmě, která ji provede na klíč. Odborníci těchto firem mají velké zkušenosti a vždy jsou nápomocni již v okamžiku, kdy se klient rozhoduje, jaký materiál využít a jak vše vlastně provést. Stavební firma vypracuje projekt, který zahrne nejen představy klienta, ale i doporučení, která zajistí vysokou kvalitu budoucí koupelny a také komfort a pohodu na dlouho do budoucna. Teprve po schválení klientem se pustí do realizace. Rekonstrukce koupelny a bytového jádra zahrnuje celou škálu činností. Začíná se bouráním, pokračuje výstavbou, instalačními rozvody, obklady, podlahou, úpravou interiéru a končí se předáním hotového díla klientovi. Jednou z firem, které takto postupují je stavební firma pana Antonína Hanzlíka. Najdete ji na adrese Sokolovská 806, Plzeň - Severní Předměstí, 323 00. Kromě rekonstrukcí si zde můžete objednat i jednotlivé práce, jako jsou instalatérské a topenářské práce, revize a montáž plynových zařízení, nebo třeba úpravu interiéru pomocí moderních i klasických metod. Podrobnější informace o nabídce stavebních prací, nebo rovnou jejich objednání můžete učinit na e-mailové adrese hanzlik28q@seznam.cz, nebo telefonním čísle +420 603 830 302.

Rekonstrukce koupelen Plzeň a okolí

Rekonstrukce koupelny se liší podle toho, kde se provádí a v jakém typu domu. Velký rozdíl je u koupelen v městských bytech a u koupelen v panelových domech. Koupelny v městských bytech, ale i v rodinných domech jsou většinou stavěny z klasických cihel. Zde je tedy při rekonstrukci nutné okopat zdi, rozvést nové instalační rozvody, které budou odpovídat současným bezpečnostním předpisům, znovu zdi omítnout a pak obložit novými obklady. Tento velmi zjednodušený postup rekonstrukce koupelny, je jen zevrubným návodem. Kromě zmíněného je třeba vypracovat nový projekt. Je důležitý zvláště pro představivost a možnost dotáhnutí nové koupelny do dokonalosti. I u zděných koupelen je možné provádět celou řadu změn. Například vybourat větší okno, zcela změnit původní rozložení sanitárních zařízení a podobně.

Rekonstrukce koupelen a bytových jader Plzeň a okolí

Rekonstrukce bytových jader Plzeň a okolí

Bytová jádra jsou jednoznačně velkým problémem. Nejde ani tak o jejich vzhled, který je možné různě upravit, ale jde především o hygienickou stránku. Bytová jádra jsou ze železné konstrukce a umakartu, který je spojován pryží. Zásluhou toho se do meziprostoru dostává vlhkost a tím vznikají plísně a jejich spory se šíří do okolí. A nejen spory, ale i nepříjemná zatuchlost. Jediným řešením je zcela zbourat umakartové jádro a vystavět ho znovu. To má řadu výhod. Od změny dispozičního řešení celého bytu až po vystavění komfortního domácího wellness centra. Pokud se ovšem rozhodnete pro dispoziční změny, pak je nutný souhlas statika. Materiálem může být moderní sádrokarton, anebo ytong, který patří k nejlehčím klasickým stavebním materiálům.

Rekonstrukce koupelen a bytových jader Plzeň a okolí

Instalatérské práce Plzeň a okolí

Pod pojem instalatérské práce spadají všechny druhy prací z oboru vody, kanalizace, topení, a také plynu. Instalatér vypracuje projekt pro připojení k veřejnému vodovodu nebo ke studni. Položí rozvody vody i odpadů, opraví problémy na rozvodném potrubí. Rozšíří rozvod v případě dalších spotřebičů jako je pračka nebo myčka, či vířivá vana. Připojí a vymění průtokové spotřebiče a zařízení jako jsou ohřívače, bojlery, karmy, ale i dřezy nebo moderní drtiče odpadků. K jeho práci patří také opravy a výměny vodovodních baterií, odpadních sifonů, nebo splachovadel záchodů. Stejně tak připojení rozvodu k vodoměru. Veškeré práce provádí podle platných předpisů a norem**. Instalatérské práce** jsou nedílnou součástí rekonstrukcí koupelen a bytových jader. Zásluhou umu instalatérů, kteří začínají svou práci odstraněním starých rozvodů a končí usazením sanitárních zařízení je nová koupelna nejen funkční, ale i krásná.

Topenářské práce Plzeň a okolí

Topenářské práce zahrnují vše, co se týká vytápění. Topenář umí opravit nefunkční vytápění, zrekonstruovat ho i rozvést zcela nové topení. Přitom může jít o vytápění teplovodním systémem, nebo některým z moderních systémů. Problémem není ani montáž kombinovaných systémů, které jsou vysoce úsporné. Pro úspory a zároveň komfortní tepelnou pohodu topenáři montují termostatické radiátorové ventily. Ty však nemohou být všude. Někdy se vyplatí nechat si odborníkem udělat revizi otopného systému a na základě jeho doporučení se rozhodnout, jak topit levně a zároveň komfortně.

Revize a montáž plynových zařízení Plzeň a okolí

Plyn je vynikající pomocník, ale pokud není vše tak, jak má být, může být velký nepřítel. Proto je nezbytné, aby všechny plynařské práce prováděly odborné firmy. Tyto firmy zajistí montáž plynových rozvodů i zařízení, instalují plynové kotle a spotřebiče, zároveň provedou tlakovou zkoušku a zkoušku úniku plynu. Samozřejmostí je, že odborná firma dodá i potřebnou dokumentaci k plynovým rozvodům i plynovým spotřebičům a zařízením. Před připojením k veřejné síti je třeba provést revizní kontrolu. Tu je třeba opakovat podle zákona. Rozhodně se revize vyplatí i u dlouho nepoužívaných plynových zařízení a také tam, kde byla prováděna větší oprava, rekonstrukce nebo montáž nových zařízení.

Rekonstrukce koupelen a bytových jader Plzeň a okolíÚpravy interiérů Plzeň a okolí

V průběhu života dochází k etapám, kdy začínáme zvažovat** úpravy interiéru**. Většinou jde o okamžiky, kdy si mladí lidé nebo manželé pořizují byt, pak v okamžiku, kdy přijdou děti, a pak když děti odejdou. Úprava interiéru může zahrnovat změny dispozičních řešení, kompletní rekonstrukci bytu, rekonstrukci, která zvýší tepelný komfort a sníží náklady na bydlení, nebo může jít jen o drobné designové úpravy jednotlivých částí bydlení. Ať již zvažujete cokoli, vždy je lépe svěřit provedení specializované firmě. Doba, která fandila kutilům a stavbě svépomocí je pryč. Dnešní materiály a moderní technologie toho umí mnoho, ale laik se v nich nevyzná, a některé ani nezná. Moderní technologie se učí odborníci na školeních a pak je využívají při své práci. Svěříte-li tedy úpravy interiéru odborníkovi, pak máte jistotu kvalitního provedení, které bude plnit vaše představy po velmi dlouhou dobu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20466 (magazinplzen.cz#33)


Přidat komentář