Restaurace Plzeň

Plzeň je velké město s více než stosedmdesáti tisíci obyvateli. Plzeň je díky svému krásnému historickému centru také oblíbeným místem turistů. Není proto divu, že v Plzni najdete opravdu velké množství restaurací, jídelen a bister různých typů.

V nabídce některých restaurací najdete takový mišmaš jídel, který neurazí, ale ani nezaujme. Mnohem zajímavější je proto navštívit takovou restauraci, kde nabízejí národní kuchyni, díky čemuž se můžete cítit jako někde na dovolené.

Národní kuchyně

Národní kuchyně – to jsou typické kuchyně různých zemí. Nesmíme však zapomínat ani na českou národní kuchyni.

Česká restaurace

Mezi Čechy i mezi turisty z ciziny jsou v oblibě tradiční české restaurace. O české kuchyni se říká, že je těžká, což může být v případě tučnějších jídel pravda. Na druhou stranu se zase výtečně najíte. Ovšem i v české kuchyni se najdou lehčí pokrmy, stačí si jen vybrat.

Pivnice v Plzni

Když se řekne Plzeň, určitě se Vám hned vybaví pivo. K dobrém jídlu skvěle vychlazené pivo vždy bodne. Pivnice jsou v Plzni opravdu velmi rozšířené a proto máte z čeho vybírat.

Indická restaurace

Máte rádi jídla kořeněná, s rýží, masem a třeba i jogurtem? Anebo dáváte přednost zelenině a fazolím, ale přesto chcete, aby jídlo mělo výrazně kořeněnou chuť? Pak zavítejte do indické restaurace, kde Vám nabídnou množství orientálních jídel i nápojů.

Mexická restaurace

Kdo upřednostňuje jídla pálivá, má rád vepřové maso, papriky, rajčata, fazole, chlebové placky apod., toho určitě nadchne možnost navštívit restauraci s typicky mexickou kuchyní.

Sushi restaurace

Dáváte přednost jídlům lehkým, bez koření, s čerstvou zeleninou, rýží, mořskými rybami a řasami? Máte rádi, když dostanete k jídlu různě ochucené omáčky ve zvláštních nádobkách, takže si můžete chuť jídla uzpůsobit dle libosti? Líbí se Vám, když je jídlo nachystáno tak, aby vypadalo pěkně, úhledně, barevně a čerstvost z něj jen zářila? Pak se Vám určitě zalíbí sushi restaurace.

Čínská restaurace

Kdo má rád těstoviny, zeleninu i maso a k tomu výraznou chuť kořeněných sójových omáček, najde si své oblíbené pokrmy v čínské restauraci.

Pizza restaurant

Pizza je oblíbená snad všude na světě. Pizza je typicky italským pokrmem, ale rozšířila se tak, že ji dnes dokonce i někteří Američané mylně považují za své národní jídlo. Pizza, ač na první pohled jednoduchá, se dá ochutit stovkami různých způsobů a proto se nikdy jí nikdy nepřejíte.

Anglický, irský nebo skotský pub

Láká Vás atmosféra britských ostrovů? Máte rádi pivo i whisky? Pak se Vám určitě zalíbí v restauraci britského typu.

Restaurace pro vegetariány, vegany nebo bezlepkáře

Mezi návštěvníky restauračních zařízení se najde spoustu těch, kteří ze zdravotních důvodů, anebo kvůli svému přesvědčení vynechávají určité druhy potravy, například maso, mléko, anebo lepkové obiloviny. I pro ně se určitě najdou** restaurace**, které jejich požadavkům budou rozumět.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20462 (magazinplzen.cz#8)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat