Půjčovna aut Plzeň

Chcete se vydat na dovolenou a být přitom nezávislí na cestovní kanceláři? Raději si cestu zorganizujete sami? Jenže nemáte auto? Vhodným řešením je automobil z půjčovny, kde si můžete vybrat osobní, ale i obytný vůz.

Půjčovna aut je praktická služba, která se může hodit při různých příležitostech. Samozřejmě lepší než si auto často půjčovat, je pořídit si vlastní. Pokud ale auto potřebujete třeba jen jednou do roka, je mnohem výhodnější využít služeb půjčovny aut.

Jaká auta půjčovna nabízí?

V půjčovně aut máte na výběr z různých typů aut – menších i větších, sedanů nebo kombíků apod. V některých půjčovnách si kromě osobních aut můžete vypůjčit i auta obytná nebo nákladní. Samozřejmě platí, že čím novější a čím větší vůz, tím vyšší půjčovné.

Kdo platí benzín do auta z půjčovny?

Když si půjčíte auto v půjčovně vozů, většinou je nádrž plná a** benzín** je tedy již v ceně půjčovného. Samozřejmě to platí jen pro první nádrž. Jakmile je nádrž prázdná, cena za další benzín již půjde z Vaší kapsy.

Auto z půjčovny a pojištění

Bojíte se, že při poškození auta budete muset platit velké odškodné? Mezi standardní služby půjčoven aut by mělo automaticky patřit** havarijní pojištění auta**, ale raději si tuto skutečnost v půjčovně předem ověřte.

Čím jet na dovolenou? Autem z půjčovny.

Půjčování aut nepatří mezi zrovna levné služby. Pokud potřebujete auto často, pak bude samozřejmě lepší pořídit si vlastní vůz. Jestliže však jezdíte autem jen velice zřídka, půjčení auta se vyplatí více než jeho koupě. Půjčovnu aut tak můžete využít třeba v případě, že chcete autem jet na letní dovolenou, ale jinak během roku auto vůbec nepotřebujete.

Půjčovna obytných vozů

Bude-li Vás na dovolené více, anebo pokud plánujete dovolenou, kdy se budete každý den přesouvat na jiné místo, uvažujte o vypůjčení obytného vozu, případně obytného přívěsu. Půjčování obytných vozů či přívěsů je sice poměrně drahé, ale na druhou stranu zase ušetříte výdaje za ubytování, neboť nebudete muset platit za hotel. Také díky tomu získáte svobodu, protože budete moci být každý den někde jinde. A pokud plánujete dovolenou z přáteli, můžete se o placení za půjčovné a za benzín podělit.

Porouchané auto? Řešením je půjčovna

Půjčovnu aut jistě oceníte také v případě, kdy se Vaše auto náhle a nečekaně porouchá. Některé autoservisy sice během opravy nabízejí náhradní vůz, ale pokud poruchu zjistíte třeba ráno těsně před odjezdem do práce a již nebudete moci vyřizovat odtah auta do servisu, vyplatí se mít po ruce číslo do půjčovny, ať můžete být co nejrychleji zase plně mobilní.

Půjčení auta na zvláštní příležitost

Vypůjčit si vůz můžete také pro zvláštní příležitosti, jakými jsou různé oslavy (promoce, kulaté narozeniny, …) anebo třeba svatba. Některé půjčovny aut nabízejí pro zvláštní příležitosti výjimečné vozy, jakými jsou dlouhé limuzíny anebo luxusní sporťáky či třeba nablýskané veterány apod.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20457 (magazinplzen.cz#15)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat