Finanční poradce Plzeň a okolí

Jste tím, kdo ve Vaší domácnosti zodpovídá za peníze? Uvažujete o vhodné investici, pojištění, spoření, anebo naopak potřebujete půjčku či hypotéku? Pokud si při výběru vhodné strategie nevíte rady, kontaktujte finančního poradce.

Vydělat v dnešní době peníze poctivým způsobem není nic lehkého. Prodělat peníze nevhodnou investicí nebo neuváženou půjčkou je však snazší, než byste čekali. Pakliže máte volné peníze, které chcete investovat, případně sháníte vhodné pojištění, anebo potřebujete peníze naopak půjčit, není dobré nic uspěchat. V klidu a uváženě porovnejte všechny nabízené možnosti. Pokud při svém rozhodování přivítáte tipy a rady odborníka, obraťte se na finančního poradce.

Finanční poradce Plzeň a okolí

Finanční poradce Plzeň a okolí

Správný finanční produkt nám pomohou vybrat** finanční poradci**. Jejich služby najdeme po celém území České republiky, mnohdy i v malých městech. V Plzni a okolí můžeme využít rady** zkušené finanční poradkyně**, paní Anny Hlůžkové. Ta se zabývá především insolvencí, konsolidacemi, exekucemi, ale poradí Vám i v oblasti investic, hypotečních úvěrů, stavebního spoření, penzijního připojištění a zajištění rizik. Firmu paní Hlůžkové najdeme na Komenského 136, Strakonice - Strakonice II, 38601. Telefonicky se lze spojit na čísle +420 777 599 264, elektronickou poštou pak na adrese anna.hluzkova@email.cz. Cílem paní Hlůžkové je nalezení optimální kombinace finančních a pojistných produktů pro splnění cílů a přání klientů. Věříme, že s poradenskými službami paní Anny Hlůžkové budete plně spokojeni.Finanční poradce Plzeň a okolí

Více informací o Finanční poradce Plzeň a okolí naleznete na http://semaforfinanci.jex.cz/

Kdo je finanční poradce a co nabízí?

Nezávislý finanční poradce je člověk, který se dokonale vyzná v aktuálních finančních a pojišťovacích produktech, jež český trh nabízí. Nezávislý finanční poradce dokáže tyto produkty porovnat nejen z hlediska výše úroků, ale také výše poplatků, výše smluvních pokut nebo naopak benefitů a výhod, které dané produkty nabízejí či nenabízejí a dalších více či méně zjevných nebo i skrytých podmínek, jež se k produktu váží. Nezávislý finanční poradce proto dokáže vybrat takový produkt, který je pro Vaše účely, požadavky a možnosti ten nejvýhodnější, ne jen na oko, ale i ve skutečnosti.Finanční poradce Plzeň a okolí

Jak si vybrat finančního poradce?

Při výběru finančního poradce buďte ostražití. Ne každému finančnímu poradci jde totiž výhradně o Vaše dobro, ale spíše o jeho vlastní výdělek. Finanční poradce je možné rozdělit do dvou kategorií. První představuje finanční poradce, který nabízí finanční nebo pojišťovací produkty pouze jedné společnosti, jejímž je zaměstnancem. Takový finanční poradce Vám však nabízí jen velmi omezené portfolio finančních produktů. A protože neporovnává nabízené produkty s těmi, které nabízí konkurence, jeho nabídka zpravidla patří k těm méně výhodným.

Pro kvalitní poradenství volte nezávislého finančního poradce v Plzni

Druhý typ finančních poradců představují nezávislí finanční poradci. U nich máte nesmírnou výhodu toho, že nejsou vázáni k žádné společnosti, takže při výběru vhodného produktu porovnávají nabídky všech solidních společností, které se na našem trhu vyskytují a proto vždy vyberou tu aktuálně nejvýhodnější variantu, která bude nejvíce vyhovovat Vašim požadavkům a potřebám.

Finanční poradce Plzeň a okolíJaké produkty nabízí finanční poradce?

Nezávislý finanční poradce se orientuje na trhu bankovních i nebankovních a pojišťovacích produktů. Může Vám proto nabídnout jejich širokou škálu:

  • Investice – dluhopisy, cenné papíry, podílové fondy, zlato …
  • Půjčky a hypotéky – mezi nejvýhodnější typy půjček patří hypotéky, jež nabízejí nejnižší úroky. Nevýhodou však může být ručení nemovitostí, na níž může být v případě neplacení splátek uvalena exekuce. Dále Vám může finanční poradce doporučit refinancování půjček nebo hypotéky, díky čemuž můžete ušetřit značné finanční prostředky na úrocích.
  • Pojištění – životní pojištění, pojištění movitého i nemovitého majetku, zdravotní pojištění, pojištění odpovědnosti, …
  • Spoření – spořící účty, stavební spoření, důchodové spoření a jiné spořící produkty

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20454 (magazinplzen.cz#10)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat