Hotel pro psy v Plzni

Máte psa nebo jiného zvířecího mazlíčka? Chystáte se na dovolenou či jinou cestu a nevíte, co se psem nebo jiným zvířetem, které nemůže zůstat samo doma více dní? Pak se můžete obrátit na hotel pro psy, kde bude mít Váš miláček plný servis.

Hlídání a venčení nebo také výcvik psů dnes patří mezi zcela běžné služby. Když jedete na dovolenou anebo třeba na služební cestu, nemusíte již prosit známé nebo příbuzné, aby se Vám o psa starali. Namísto toho můžete celoročně využít služeb psího hotelu.

Psí hotel Plzeň

Každý psí hotel je jiný. Některé psí hotely mají i několik zaměstnanců, takže si mohou dovolit přijímat hodně psů. Jiné hotely obsluhuje jen jeden nebo dva lidé, takže přijímají omezený počet psích zákazníků. Jsou hotely, kde se bezproblémoví psi pohybují zcela volně a jen ti útoční jsou zavření v kotcích. Pak jsou také takové hotely, kde jsou v kotcích zavřeni všichni psi. Samozřejmě i v zařízeních tohoto typu jsou psi pravidelně venčeni. Pokud je však Váš pes navyklý na celodenní pohyb po zahradě a Vy nechcete, aby musel trávit většinu dne v kotci, pečlivě si vybírejte, jaký hotel pro svého psíka zvolíte. Raději navštivte hotel ještě před tím, než do něj psa umístíte, abyste si mohli udělat obrázek o tom, jak to v daném zařízení chodí – je v kotcích čisto, mají všichni psi vodu, není celý dvorek plný výkalů?

Rezervace pobytu v hotelu pro psy

Pokud pro svého psa potřebujete místo v hotelu a již dopředu víte přesné datum, raději mu pobyt v hotelu rezervujte s dostatečným předstihem, neboť zejména v létě, kdy je doba dovolených, jsou mnohé psí hotely plně obsazené.

Co zabalit pejskovi do hotelu s sebou?

Patří-li Váš pes k těm, kteří jsou na svého pána nebo svůj domov fixování a cizí prostředí bez pánovy přítomnosti mu nedělá dobře, pak se mu pokuste pobyt v hotelu co nejvíce usnadnit tím, že mu zabalíte jeho nejoblíbenější krmivo, vlastní misky na krmivo a na vodu, jednu oblíbenou hračku a třeba i jeho pelíšek. Pes ucítí známý pach domova a nebude mu tolik smutno. Pokud však pes ve stresu kouše hračky nebo pelíšek, naopak mu je s sebou nedávejte, aby je v hotelu nerozkousal a nesnědl, což by mohlo vést až k jeho uhynutí. Také na tuto skutečnost upozorněte provozovatele hotelu a raději volte takový hotel, kde přijímají jen malý počet psů, aby byl Váš pes pod dohledem a nestalo se tak, že kvůli nervozitě sní nějaké předměty.

Psí školka

Jiné typy zařízení pro psy nabízejí psí školku, tedy ubytování štěňat po dobu, kdy jste v zaměstnání. Ve školce se štěňata socializují a učí se své první příkazy.

Výcvik psa v psím hotelu

Některé psí hotely nabízejí také výcvik psů. Za tuto službu se samozřejmě připlácí, po návratu z dovolené však budete mile překvapeni, co vše se pes naučil.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20447 (magazinplzen.cz#9)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat